RZE - STUDIO

Bukkaku

Experimentální horrorový survival s prvky sci-fi a RPG. Příběh mezi životem a smrtí ve stylizovaném herním origami světě. Název „Bukkaku“ – má mnoho významů. Když se nad tím hlouběji zamyslíte, tak to dává smysl. Pokud se divíte, proč to zní podobně jako bukkake, je to proto, že pochází ze stejného kořene slova (bukkake 打っ掛け). První kanji (打) znamená “úder” nebo “náhlý”. Hlavně to dost souvisí s tím “roztříštěním na kousky” z něhož vychází graficky styl a měl by být jednoznačně vidět. A v neposlední řadě je to japonský výraz pro Buddhistický chrám. Součastí tohoto projektu je "Harakiry" je tak trochu mix mých předchozích her a prototypů. Koncept jsem posunul do úplně odlišných světů ve stylu Bukkaku, které ještě nebyly odhaleny. Hra je zasazená do světa „Bukkaku“ na její odvrácenou stranu. Právě proto svět s chrámem Bukkaku a podtitulem Harakiry (HΔRΔKIR¥). Ano, název je odvozen od vulgárnějšího Harakiri (腹切) (česky „řezání břicha“) neboli Seppuku (切腹) jako japonská rituální sebevražda.

Debteh

FPS Horror-Psycho-Porn-2.5, Střílečka s hudbou Darkelectro např. DnB a Darkstep.Experimentální verze. Jsi mrtví....V sektě Debteh má na tebe vliv jejich síla zla. Jejich náboženství se zabývá smrtí a experimenty lidí se zvírecímy démony. Dokážeš najít cestu ven, nebo navždy uvízneš v pasti, v temnotě mrtvích?

Fatal Error

Hra ve vývoji vytvářena programem The Game Factory 2. Vertikalní sci-fi střílečka s prvky top-down.Hudební podtext DnB s Dubstepem. Kompletně dokončena v květnu roku 2012.Průzkumná loď 2R5N byla vyslána na svoji pátou experimentální misi... V oblasti SETAQ 32 byl zachycen slabý signál ztroskotaného přepravního křižníku typu Vonen. SETAQ 32 není prozkoumán a je daleko od centrálního systému ovládaného lidmy. Pilotka Lamesa se snaží zjistit, kde je křižník a co zač jsou anomálie kolem naší soustavy.